Zita Wauters maakt indruk met sensuele foto: "Adembenemend mooi"
Deze zomer is Zita Wauters Zita Wauters is de dochter van Koen Wauters en Valerie De Booser. Wauters is een actrice en presentatrice. De ‘Radio 2 Zomerhit’ is een liedjesevenement dat jaarlijks georganiseerd wordt. Het vond voor het eerst plaats in 1973.
Zita Wauters

Zomerhit

Op Instagram deelt Zita Wauters Zita Wauters is de dochter van Koen Wauters en Valerie De Booser. Wauters is een actrice en presentatrice.
Zita Wauters

Dat doet ze ook op een nieuwe foto die ze deelt. Ze ligt er op de grond in een heel kort, zwart jurkje. Sensueel kijkt ze opzij.
Haar volgers zijn razend enthousiast. "Mooie vrouw", reageren ze. "Sexyyyy." "Wow, prachtige foto." "Supermodel." "Adembenemend mooi."
Ook van zangeres Pauline Slangen, met wie Zita goed bevriend is, laat van zich horen. "Jawaddeee", klink thet bij haar.