Weerman Bram ziet een einde komen aan het ijskoude en grijze weer: "Dan krijgen we zon"

Het weer blijft ook maandag nog somber en grijs, maar daarna krijgen we eindelijk - eventjes- de zon te zien alvorens we ons mogen opmaken voor regen.
"We geraken voorlopig niet van die grijze vloek af, ook maandag niet. Pas op dinsdag is er wat beterschap in zicht. Vannacht ook dat zeer grijze weer en er kan wat motregen of motsneeuw vallen", legt weerman Bram Verbruggen Bram Verbruggen is een Belgisch meteoroloog en weerman. Hij is weermaan voor MNM en Eén.
Bram Verbruggen
"Maandag is er een klein beetje meer hoop op opklaringen. In de namiddag zou de zon er op sommige plaatsen al eens kunnen doorkomen bij maxima rond 1 graad."
Daarna ligt het ijskoude weer achter ons en wordt het zachter. Dinsdag krijgen we de zon te zien, maar daarna moeten we ons opmaken voor nat weer.
"Op dinsdag verwachten we zonnig weer bij 5 graden. Woensdag wordt het 7 graden met zon en wolkenvelden. Tegen woensdagavond gaat het regenen en ook donderdag brengt regen."