Weerman David Dehenauw waarschuwt voor vanavond: “Is toch stevig”
We zijn aan de laatste dag van 2024 begonnen. Vanavond vieren heel mensen oudejaar. Weerman David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw

Vanavond zitten we weer aan de feesttafel. Dan vieren we de jaarovergang. Het maakt dat ook veel mensen op de baan zijn. Het zal een overwegend bewolkte 31ste december worden.
Weerman David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw

De wind zal vanavond goed voelbaar zijn
Vorig jaar was er ook wind met oudjaar. Dehenauw verwacht niet dat het zo hard zal gaan waaien als vorig jaar. “Nu verwachten we een beaufort en tien kilometer per uur minder dan een jaar geleden. De meeste wind zal aan de kust zijn”, gaat hij verder in Het Nieuwsblad.
Die wind zal ook op Nieuwjaar aanwezig zijn. “Bij de jaarovergang bouwt er zich een windveld op, en dan vooral op nieuwjaarsdag, tegen de avond en de nacht van woensdag op donderdag”, besluit de weerman.