Er is schokkend nieuws over Clown Tobi die zijn ex vermoord heeft

Clown Tobi heeft zelfmoord gepleegd in de gevangenis van Brugge, meldt Het Laatste Nieuws. Hij zat daar al meer dan een jaar na een gruwelijke moord op zijn ex. De clown kon zijn relatiebreuk met Caroline Dombrecht uit Ettelgem niet verkroppen.
Op 14 mei drong hij haar woning binnen. Hij bond zijn ex vast en bracht ze dan met verschillende messteken om het leven. Haar kinderen sloot hij op in huis. Daarna verliet hij de woning en verschanste zich urenlang op het dak van een appartement in Bredene. De speicale eenheden van de politie konden hem uiteindelijk overmeesteren.
“Door het overlijden vervalt de strafvordering. Over de omstandigheden van het overlijden kunnen we verder niets kwijt”, zegt Céline D’Havé van het parket van Brugge, die wel bevestigt dat het om een wanhoopsdaad zou gaan. Er waren geen derden betrokken.