Frank Deboosere kondigt grote weersverandering aan: “Dan wordt het 23 graden”

“Morgen wordt het minder wisselvallig dan vandaag. Er is geen zekerheid voor droog weer, maar er gaan toch minder buien zijn dan vandaag. Er zal nog altijd een strakke wind staan. De temperaturen gaan lokaal naar 16 graden”, aldus Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
“Het gaat dan enkel nog maar in stijgende lijn. Vrijdag is er misschien aan de Nederlandse grens nog een spatje regen, maar in de loop van de dag krijgen we droog weer en al een paar opklaringen. Het wordt dan al 16 of 17 graden.”
“Zaterdag wordt een aangename dag met zonneschijn en wind uit het zuiden. De temperaturen stijgen richting 20 graden. Zondag is lokaal zelfs 23 graden mogelijk. In het oosten zullen ze het langst van de zon kunnen genieten. Tegen zondagavond trekt er een regenzone van west naar oost over het land.”