Meyrem Almaci doet verrassende uitspraak: "Hij moet nu uit de regering stappen"

De vrees bestond dat Groen uit de regering zou kunnen stappen indien de kernuitstap niet gerealiseerd zou worden. Maar Meyrem Almaci
"Degene die niet gehaald heeft wat hij wilde krijgen, is Georges-Louis Bouchez Georges-Louis Bouchez een voorzitter van de Franstalige liberale partij MR.
Georges-Louis Bouchez
"Die is van nul kerncentrales en negen gascentrales overgegaan naar twee kerncentrales, en vervolgens vier kerncentrales."
"Er is aan de onderhandelingstafel van de regering een heel mooi akkoord gesloten waar dat wij die versnelling naar hernieuwbare energie hebben binnengehaald en vervolgens gewoon aan goed bestuur hebben gedaan."
"En het is aan Georges-Louis Bouchez Georges-Louis Bouchez een voorzitter van de Franstalige liberale partij MR.
Georges-Louis Bouchez