Jumbo kondigt opening van nieuwe winkel aan: De eerste van het jaar

Jumbo heeft nieuws te melden. Het kondigt de opening van de eerste winkel van dit jaar aan.
Jumbo start het jaar met de opening van een nieuwe winkel. De Nederlandse supermarktketen opent een nieuwe winkel in Boom, die voor het eerst zal openen op 22 januari 2025.
Jumbo Boom maakte de datum zelf bekend op zijn Facebookpagina. De opening was oorspronkelijk voorzien voor september, maar het nieuwbouwproject waar ook de winkel deel van uitmaakte, liep vertraging op.
Op 25 januari opent Jumbo een nieuw filiaal in Boom
De Jumbo in Boom zal worden uitgebaat door Mehmet Öztürk, die ook Jumbo Niel runt, meldt RetailDetail. De Jumbo in Boom is het eerste nieuwe filiaal dat dit jaar opent.
Vorig jaar opende Jumbo vier winkels in België. De ambitie van de supermarktketen is om dit jaar beter te doen, maar men wil daar liever geen cijfer opplakken.