Simon Mignolet geeft het open en eerlijk toe: "Toen had mijn vrouw er genoeg van"

Simon Mignolet
Afbeelding bron: Photonews

Simon Mignolet is intussen 37 jaar en dat voelt hij intussen ook. Ook voor zijn vrouw is het niet meer zo gemakkelijk. 

Vorig seizoen botste Simon Mignolet enkele keren stevig, waardoor hij niet meer speelde op het einde van het seizoen. In maart moest Mignolet zelfs even naar het ziekenhuis na een botsing met Charleroi-spelers Petris. 

"Toen mijn vrouw mij kwam halen in het ziekenhuis had ze het ook even gehad. Ze had er genoeg van", zegt Mignolet bij HLN. En hij begrijpt dat ook goed, want zijn vrouw werd opgebeld zonder dat ze weet wat er aan de hand was. Mignolet was toen wel alweer bij bewustzijn. 

De beelden had zijn vrouw niet gezien, omdat net de kinderen naar bed bracht. "Die lopen er ook nog rond. En dan denk je ook al eens over andere dingen na", zegt Mignolet nog. Ook over het lichaam dat hij zal overhouden aan zijn carrière. 

Want Mignolet weet nu al zeker dat hij schade zal overhouden en dat is volgens de doelman een kanttekening die het grote publiek te weinig maakt. Ze zien de roem en het succes, maar niet de opofferingen. "Het lichaam dat ik zal overhouden... "