Wim De Coninck ziet het gebeuren: “Vrees voor paniek bij KAA Gent”

KAA Gent
Afbeelding bron: Photonews

KAA Gent beleeft een moeilijke periode. Vrijdagavond is het eigenlijk van moeten tegen Sporting Charleroi.

KAA Gent heeft al het hele seizoen moeite om een constante in zijn spel te krijgen. Dat heeft ook zijn gevolgen voor de resultaten. Volgens Wim De Coninck mist KAA Gent vooral een leider op het veld. De wedstrijd van vrijdag tegen Charleroi zou wel eens cruciaal kunnen zijn.

“Bij een nederlaag vrees ik toch dat er paniek uitbreekt bij de Buffalo’s”, vertelt hij aan Het Nieuwsblad. “Vooral omdat de achterban heel kritisch is en de tribunes nu al vaak zo leeg ogen.”

“Anderzijds: als Gent wint van Charleroi, neem je een ontzettend grote stap in de race voor de Champions’ Play-offs en zo zie je maar hoe dubbel de situatie van KAA Gent is”, besluit De Coninck.

Tags KAA Gent