Koen Wauters openhartig na breuk met Valerie: "Is confronterend"
Koen Wauters Koen Wauters is een Vlaamse zanger. We kennen hem allemaal van Clouseau. Hij is ook geregeld te zien op tv. Valerie De Booser is een Vlaamse presentatrice en model. Ze heeft twee kinderen, Nono Wauters en Zita Wauters.
Koen Wauters

Valerie De Booser

Na 16 jaar huwelijks opeens alleen komen te staan, is niet gemakkelijk. Dat weet nu ook Koen Wauters Koen Wauters is een Vlaamse zanger. We kennen hem allemaal van Clouseau. Hij is ook geregeld te zien op tv.
Koen Wauters

In een interview met 'Story' is Koen openhartig over zijn breuk met Valerie. "Intussen zijn we 2,5 jaar geleden uit elkaar gegaan. In het begin was het erg confronterend hoe stil en leeg een huis plots zijn, zonder vrouw en kinderen", zegt hij.
Intussen vond Koen weer zijn draai. "“Als ik alleen ben, voel ik me goed. Zo sta ik nu in het leven. Ik voel me niet eenzaam. Ik geniet er zelfs van om mijn goesting te doen, zonder met iemand rekening te moeten houden."