“Hoeveel kunnen er dat zeggen?” Thibau Nys kan niet leven met wat er over zijn crossseizoen verteld wordt

Thibau Nys
Afbeelding bron: Photonews

Het crossseizoen van Thibau Nys zit er bijna op. Met de Europese en Belgische trui heeft hij twee mooie trofeeën binnen.

Voor Thibau Nys is het niet meer van moeten op het WK veldrijden in Liévin. Onze landgenoot heeft immers al twee mooie prijzen op zak.

Toch is er nog kritiek op onze landgenoot. Veel fans vinden dat hij meer crossen had moeten winnen deze winter. Ook heel wat analisten lieten dat al horen.

Nys kan echter niet leven met die uitlatingen. “Wat ik onterecht vind, is dat daar dan meteen het cachet ‘wisselvallig’ wordt op gekleefd”, klinkt het bij Nys aan Het Laatste Nieuws.

Als hij de balans zelf opmaakt komt hij uit bij twee slechte crossen: Hulst en Antwerpen. “Die eerste twee van het seizoen tel ik niet mee, omdat ik door mijn ziekte in de aanloop nog niet op niveau was. Twee! Hoeveel kunnen er dat zeggen?”