Patrick Lefevere komt met opvallende uitspraak na 1, 2, 3 van Jumbo Visma

door: BVDO
Patrick Lefevere
Afbeelding bron: Photonews

Het was Jumbo Visma boven op de Tourmalet. De Nederlandse wielerploeg pakte de topdrie van de koers in.

De spanning is helemaal weg in de Vuelta. Jumbo Visma reed in de dertiende etappe alles en iedereen op een hoopje en kwam met Vingegaard, Kuss en Roglic op plekken 1 tot en met 3 binnen.

En toch is dit geen verrassing voor Patrick Lefevere. De namen die bovenaan eindigen zijn ook de namen die je daar verwacht als je hun palmares bekeken hebt. En met drie in de topdrie eindigen, dat kende Lefevere zelf ook.

“Ik ben sowieso niet de man die zich vragen stelt bij een collectieve dominantie. Onze ploeg heeft dat in het eendagswerk ook vaak genoeg gekend. Eén, twee en drie in Parijs-Roubaix, voor wie het zou vergeten zijn”, vertelt Lefevere aan Het Nieuwsblad.

En dat schept zelfs bij Lefevere nog verwachtingen. “Ik heb toen zelf ondervonden hoe sterk het fenomeen winning spirit is. Winnen doet altijd nog vaker winnen. Onze ploeg heeft dat al getoond in de klassiekers, hopelijk lukt dat ooit ook in het rondewerk.”