Remco Evenepoel heeft geen medelijden: “Hij kan er maar best goed over nadenken”

Remco Evenepoel
Afbeelding bron: Photonews

Het peloton in de Vuelta werd vrijdagmorgen opgeschrikt door Juan Ayuso die ondanks een positieve coronatest toch verder koerst.

Juan Ayuso legde een positieve coronatest. Volgens de ploegdokter zijn de waarden bijzonder laag, waardoor hij zo goed als niet besmettelijk is. Ayuso koerste gewoon verder in de Vuelta.

Dat kon op weinig appreciatie van de andere renners rekenen. Het lijkt alsof Ayuso geen respect heeft. Primoz Roglic zei dat hij geen andere keuze heeft, hij moet gewoon zijn job doen.

Remco Evenepoel vindt het vooral dom van Ayuso zelf. “Het virus bouwt zich langzaam op eens het in je lichaam zit, dus de kans dat hij alsnog moet opgeven, lijkt me eerder groot. Hij kan er maar best goed over nadenken want het kan zomaar dat hij binnen enkele dagen serieus ziek is”, zei Remco Evenepoel na afloop van de rit.

Hij verwees onder andere naar Tim Declercq die een ontsteking van het hartzakje opliep na een coronabesmetting.

Lees al het sportnieuws via de gratis app van Redactie24