Julia Boschman erg geraakt na eerste shows: "Nooit gedacht dat dat zo snel zou gaan"

Julia Boschman Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. Hanne Verbruggen is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3. , full_html Marthe De Pillecyn is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3.
Julia Boschman
K3
Hanne Verbruggen
Marthe De Pillecyn
"Er zijn bijna geen woorden om te omschrijven hoe dankbaar ik ben voor alles wat ik nu mee mag maken", schrijft Julia Boschman Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3.
Julia Boschman
"Afgelopen weekend voelde als thuiskomen en dat heb ik aan zoveel mensen te danken. Lieve Hanne en Marthe, dankjewel om mij zo te ondersteunen en me keer op keer gerust te stellen, jullie zijn echt beyond amazing en ik ben zo blij dat wij dit mooie avontuur samen beleven", zegt Julia.
Verder bedankt Julia ook presentator Kaj van der Voort, de K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. Marie Verhulst is een actrice. Ze is sinds 2019 het extra baasje van Samson. Ze heeft meegespeeld in verschillende programma's op Ketnet.
K3
Marie Verhulst
En natuurlijk wil ze ook iedereen bedanken die tijdens het openingsweekend is komen kijken. "Het was echt een warm bad. Ik voel me echt enorm welkom en had nooit durven dromen dat dat zo snel zou gaan. Een hele hele dikke knuffel voor jullie allemaal", aldus Julia Boschman Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3.
Julia Boschman