Jeroen Meus voelt mee met zijn zoon Georges: “Maakt het niet altijd makkelijk voor hem”
Jeroen Meus Jeroen Meus is kok. Zijn bekendste programma is 'Dagelijkse kost' op één. Hij heeft ook verschillende kookboeken uitgebracht.
Jeroen Meus

Jeroen Meus Jeroen Meus is kok. Zijn bekendste programma is 'Dagelijkse kost' op één. Hij heeft ook verschillende kookboeken uitgebracht.
Jeroen Meus

“We hebben met Georges een heel lieve zoon,” zegt de tv-kok in Primo. “Of we hem verwennen? Een beetje wel, we hebben er maar één.”
Jeroen Mens zegt dat het niet altijd makkelijk is voor Georges als die gezien wordt als 'de zoon van Meus'
Jeroen merkt echter dat Georges de stempel van ‘zoon van’ krijgt. “Het is niet altijd makkelijk voor hem: als er iets gaande is, weten we het direct, want hij is ‘de zoon van Meus’.”
De tv-kok herkent ook veel van zichzelf in zijn zoon Georges. Zo hecht Georges net als zijn vader veel belang aan familie. “Hij is ook heel graag bij de familie en zijn neefjes en nichtjes, net zoals ik vroeger. Mijn ouders hebben acht kleinkinderen: Hans heeft vijf kinderen, Wim twee en ik één.”
‘Dagelijkse Kost’, elke werkdag om 18:10 uur op VRT1