Gepensioneerde man trekt string en panty's aan om dronken meisje aan te randen
Een gepensioneerde man uit Wales heeft een dronken tiener seksueel misbruikt. Hij had haar mee naar huis kunnen lokken door haar te beloven dat ze haar gsm mocht opladen, meldt The Sun. De man is nu veroordeeld voor zijn misdaad.
Gsm opladen
De 68-jarige Nigel Page stond terecht voor de feiten, die dateren van augustus 2024. Toen kwam hij in het centrum van Carmarthen een tienermeisje tegen. Hij liet uitschijnen dat hij haar zou helpen; ze zou haar telefoon bij hem kunnen opladen. Maar de man had andere plannen.
Aanranding
Eens thuis trok de gepensioneerde man panty's en een string aan, om het dronken meisje daarna seksueel te misbruiken. "Hij duwde het slachtoffer op de grond. Hij kuste haar en wreef met zijn kruis tegen haar aan", schrijft The Sun.
Slachtoffer kan vluchten
"Bang dat ze verkracht zou worden, vluchtte het jonge slachtoffer vervolgens het huis uit. Ze kon een voorbijrijdende auto staande houden, waarna de bestuurder haar terugbracht naar de stad."
Medicatie voor psychische stoornis niet genomen
De man keerde daarna terug naar het centrum van Carmarthen, volgens de rechtbank met de bedoeling om het meisje te gaan zoeken. Volgens zijn advocaat had zijn psychische stoornis bijgedragen aan zijn irrationele en bizarre gedrag op de avond van de aanranding.
De rechtbank was het hiermee eens op basis van bewijs dat werd gepresenteerd, namelijk dat hij zich had verzet tegen het innemen van zijn medicatie voor zijn psychische gezondheid.
Rechtbank spreekt straf uit
De rechtbank heeft de zestiger nu veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf, en zijn naam zal de komende tien jaar in het register voor zedendelinquenten worden opgenomen.
Rechter Catherine Richards zei dat het meisje op het ogenblik van de feiten "niet in staat was om verstandige keuzes te maken" en dat ze zijn aanbod om te helpen had vertrouwd.