Bram Verbruggen ziet wat afkomen: "Kan problemen geven, dat wordt een pittige dag"
Het wordt geen weer om een hond door te jagen. Weerman Bram Verbruggen Bram Verbruggen is een Belgisch meteoroloog en weerman. Hij is weermaan voor MNM en Eén.
Bram Verbruggen

Woensdag viel er ook al regen. "Ons weer zit geblokkeerd, al een aantal dagen. Vorige week zaten we aan de goede kant van de blokkade, en deze week aan de minder goede kant", zei Bram Verbruggen Bram Verbruggen is een Belgisch meteoroloog en weerman. Hij is weermaan voor MNM en Eén.
Bram Verbruggen

Pas in de namiddag werd het droger vanaf de Franse grens, met wat opklaringen. Het werd 17 graden aan de kust en 18 à 19 graden in het binnenland. "De droge periode zal van korte duur zijn, want vanavond en vannacht komt die regenzone op haar stappen terug en gaat ze ook actiever worden."
"Pittig dagje"
"In de loop van de nacht verwachten we op veel plaatsen toch wel lange periodes van regen, bij minima van 10 tot 15 graden."
"Ook donderdag blijft die regenzone nog lange tijd slepen. Er kan echt wel véél regen vallen. Tussen middernacht en donderdagavond kan er een twintig tot veertig liter water per vierkante meter vallen. Dat zou op sommige plaatsen voor problemen kunnen zorgen. Het wordt een pittig dagje, bij 18 graden."