Frank Deboosere heeft geen goed nieuws te melden op zijn laatste werkdag

De dag kreeg bijzonder weinig kleur. Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
Vanavond en vannacht komt er veel neerslag onze richting uit, maar de oceaanlucht is bijzonder zacht en zorgt voor minima van toch negen graden.
“Dinsdag trekt een regenzone van west naar oost over ons land”, vertelt weerman Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
“Vanaf woensdag moeten we er ook nog behoorlijk wat wind bijnemen, van 50 tot zelfs 60 kilometer per uur”, gaat Deboosere verder. De rest van het week is een variatie op de dat thema. Buien, afgewisseld met droge momenten, maar vooral een heel strakke wind. De temperatuur varieert met maxima tussen 12 en 14 graden.