Frank Deboosere ziet wat afkomen: “Meerdere dagen met onweer op komst”

Op 1 september start de weerkundige herfst, maar het bleef ook op deze eerste schooldag nog heel mooi zomerweer in ons land met temperaturen tot 27 graden.
Vanavond en vannacht blijft het bewolkt, maar ook droog. De minima variëren van 11 tot 17 graden in de grote steden.
“Vrijdag blijft het erg warm, met maxima van 27 graden”, vertelt weerman Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
Zaterdag is er nog kans op een bui, met maxima rond 23 graden. Zondag en maandag beleven we opnieuw kurkdroge en warme dagen van 28 graden.
“Vanaf woensdag gaat het wat afkoelen, tot 23 graden. Dan is er opnieuw een bui op komst en kan er ook weer onweer volgen.”