Sabine Hagedoren ziet het weer veranderen: "Veel variatie de komende week"
'Veel variatie nog de komende week', zo stelt weervrouw Sabine Hagedoren Sabine Hagedoren is weervrouw bij de VRT. Ze presenteerde haar eerste weerbericht in 1993.
Sabine Hagedoren

"De temperaturen blijven redelijk hoog voor de tijd van het jaar, behalve dinsdag want dan is het tijdelijk koeler. We gaan naar temperaturen van 6 graden voor het centrum van het land. We krijgen dan wel veel zonneschijn."
"Vanaf woensdag zijn we dan alweer vertrokken voor een periode met geregeld regen of buien. Woensdag staat er bij 10 graden een redelijk strakke wind en ook donderdag blijft het winderig en wisselvallig", aldus Sabine Hagedoren Sabine Hagedoren is weervrouw bij de VRT. Ze presenteerde haar eerste weerbericht in 1993.
Sabine Hagedoren

Richting het weekend zal de temperatuur nog verder oplopen. "Zaterdag is er de nodige nattigheid bij het begin van de dag, later wordt het wisselvallig en nog wat zachter want dan krijgen we zo'n 13 graden."