Fan van Familie heeft iets ontdekt na de spannende aflevering van gisteren: “Zijn de makers dat vergeten?”
bron: Eigen berichtgeving
door: Patrice Morren
Afbeelding bron: Medialaan
Een fan van Familie heeft gisteren een ontdekking gedaan na de aflevering van gisteren. Het stemt wel tot nadenken.
De fan ontdekte dat de makers nog maar weinig origineel uit de hoek komen. “Ik ben niet verrast door wat er gisteren gebeurd is”, luidt het.
“Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche. is een fantastische soap, maar de makers moeten toch eens gaan nadenken. Dit is al de zoveelste aanrijding die er gebeurd. Mieke werd onlangs gereden. In het verleden werd Breda omver gereden, net zoals Emma en de vrouw van de Stan.”
Familie
Lees meer
“Tja, verrassend kan je het dus moeilijk noemen wat er gisteren gebeurde. Misschien moeten de makers eens nadenken hoe ze de fans echt kunnen verrassen?”