Hanne enorm geschrokken omwille van verbazingwekkende reden: Dit had ze niet verwacht

Het was de eerste keer dat de meisjes van K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. 'The Voice Kids' is een tv-talentenjacht. Het is de kinderversie van ‘The Voice van Vlaanderen’.
K3
The Voice Kids
Je hoorde dan ook wel eens een vloek bij Hanne, Marthe en Klaasje. Maar ze slaagden er toch in om enkele toptalenten voor hun team te strikken.
Eén van hen is ongetwijfeld Anaïs Mertens. Het meisje plaatste een filmpje op YouTube waar ze een cover brengt van Billie Eilish& Khalid. Ze brengt het nummer 'Lovely'.
Hanne is overdonderd wanneer ze het nummer voor het eerst hoorde. "Ik ben zo trots op haar", laat ze weten. Het resultaat kan je hieronder beluisteren.