Bart De Wever is er zeker van dat PS dit uiteindelijk zal doen: ‘Schade zal groot zijn’
bron: Het Laatste Nieuws
door: PMN

Afbeelding bron: Photonews
Koning Filip heeft vanmorgen Rudy Demotte (PS) en Geert Bourgeois (N-VA) aangesteld als preformateurs. Op 4 november moeten ze een eerste keer verslag uitbrengen bij de vorst.
Bart De Wever Bart De Wever is een bekende Vlaamse politicus en huidig partijvoorzitter van N-VA. zal de gesprekken leiden voor N-VA. Hij vreest dat de PS een vies spelletje aan het spelen is. Hij denkt dat de Franstalige socialisten nog steeds een paars-groene coalitie willen vormen, zonder N-VA.
Bart De Wever
Lees meer
‘De schrik om in de rivier te springen is nog altijd aanwezig. Als de onderhandelingen alsnog mislopen, wordt de schade bij
beide partijen verdubbeld’, staat er nog te lezen in Het Laatste Nieuws. ‘En er is nog altijd geen regering én de achterban is 'verraden' zonder tastbaar resultaat.'