Shania Gooris zegt zoals het is over haar broer Kenji
Shania Gooris Shania Gooris is de dochter van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Ze werd bekend door de realityshow 'De Pfaffs'. 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Shania Gooris

Dancing With The Stars

Shania Gooris Shania Gooris is de dochter van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Ze werd bekend door de realityshow 'De Pfaffs'. Kenji Gooris is een Vlaamse mediapersoonlijkheid. Hij is de zoon van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Gooris heeft nog een zus, Shania Gooris.
Shania Gooris

Kenji Gooris

“Ik moest hem beschermen”, legt Shania uit in Het Laatste Nieuws. "Een paar jaar later, toen hij als kleuter gepest werd op school, trok ik mij dat heel hard aan en nam ik het op tegen zijn pesters.”
Beschermen
En toen moest Shania naar de lagere school en zaten ze niet meer op dezelfde speelplaats. Shania ging maandenlang stiekem door de bosje kijken om te zien of Kenji oké was.
“Het idee dat ik er niet meer was om hem te beschermen: ik vond dat ondraaglijk. Mijn broer is intussen drie koppen groter dan ik, maar die reflex om hem te willen beschermen heb ik nog altijd.”