Hanne Verbruggen heeft een mooie boodschap voor Marthe De Pillecyn en Julia Boschman

Julia Boschman Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. Hanne Verbruggen is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3. , full_html Marthe De Pillecyn is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3.
Julia Boschman
K3
Hanne Verbruggen
Marthe De Pillecyn
Ondertussen zijn de K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. Hanne Verbruggen is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3. , full_html
K3
Hanne Verbruggen
"Bedankt Gent! Bedankt Team! Bedankt Marthe, Julia en Kaj. Op naar Oostende!", schrijft de zangeres bij een sfeerbeeld van de meidengroep.
Vanaf 21 mei kan je het drietal bewonderen in Oostende. Daarna trekken ze verder naar Antwerpen. Nog snel een ticket kopen? Dat kan via deze link.