Nathalie Meskens verdween even van het scherm: "Heeft me financieel op de been gehouden"

door: ISL
Nathalie Meskens
Afbeelding bron: VTM

Nathalie Meskens is terug van weggeweest. In 'Paradijs zoekt Personeel' op VTM zien we haar op het zonnige Zanzibar.

Nathalie Meskens verdween even van het scherm, maar daar had ze een goede reden voor. Ze beviel van haar tweede kindje Loé. Kunnen we de presentatrice dan nu weer vaker op tv verwachten?

In TeVe Blad vertelt Nathalie er het volgende over: "Op vlak van fictie zijn er geen plannen, en da’s ook niet erg. Ik wil ook niet meer op alles ‘ja’ zeggen en ik vind het goed om af en toe even te verdwijnen."

"Ook op vlak van theater of concerten wil ik wachten tot de onzekerheid van corona voorbij is. Gelukkig kon ik presenteren, dat heeft me financieel op de been gehouden. Maar zoals vroeger, opnieuw 7 op 7 gaan werken? Dat zal niet gebeuren", besluit ze.