Citroën roept auto's terug wegens ontploffingsgevaar

Er worden in ons land opnieuw wagens teruggeroepen omwille van een probleem met de airbags. Het gaat om sommige modellen van Citroën.
Citroën laat weten dat de volgende wagens onder de terugroepactie voor airbags vallen: de Citroën C3 fase 2 (van 2009 tot 2017) en de Citroën DS3 (van 2009 tot 2017).
Het probleem stelt zich met de airbags, die gemaakt werden door het Japanse bedrijf Takata. Zij leverden aan heel wat autoconstructeurs, en sindsdien zijn er al jarenlang problemen en terugroepacties door deze airbags, die kunnen ontploffen.
Op de website van Citroën kan je nagaan of je voertuig betrokken is. Je kan daar het VIN (Vehicle Identification Number) invoeren. Dit nummer staat vermeld op het registratiedocument van je wagen.
Nog maar pas raakte bekend dat ook een andere autofabrikant wagens terugroept omwille van problemen met de airbag.