Brian Riemer kiest bijzondere aanpak en tactiek bij RSC Anderlecht

Brian Riemer
Afbeelding bron: Photonews

RSC Anderlecht speelt woensdag voor de beker. In de achtste finales van de Croky Cup is competitieleider KRC Genk de tegenstander.

De nieuwe trainer Brian Riemer ziet de match tegen Racing Genk als een stevige uitdaging voor zijn ploeg. “Genk is het sterkste team van België, hun statistieken spreken voor zich. Men verwacht dan ook dat Genk zal winnen, de druk ligt bij hen, maar ik geloof ook dat wij kunnen winnen”, schetst Riemer zijn tactiek.

Riemer kijkt enorm uit naar zijn eerste officiële wedstrijd als trainer van Anderlecht. Een zege in de beker kan volgens de Deen een eerste stap in de goede richting zijn voor paarswit.

Toch is er nog heel veel werk aan de winkel. “Ik ben geen magiër. Wat we willen introduceren, zal tijd kosten, maar dat betekent niet dat de fans geen hoge verwachtingen mogen hebben. Ik wil ook winnen, alleen mogen we de realiteit niet negeren.”

Lees al het sportnieuws via de gratis app van Redactie24