Komt Antwerp ondanks degelijke start in de problemen? "Dwaas"
Antwerp is met zes op twaalf aan het nieuwe seizoen begonnen. Peter Vandenbempt Peter Vandenbempt is een Belgisch sportjournalist. Hij geeft vooral commentaar bij de belangrijkste nationale en internationale voetbalwedstrijden.
Peter Vandenbempt

Door het pensioen van Toby Alderweireld Toby Alderweireld is een Belgisch profvoetballer die dienstdoet als verdediger.
Toby Alderweireld

"Antwerp is toch een van die clubs waarvoor die dwaze transferperiode tot september - in combinatie met de start van onze competitie eind juli - zeer vervelend is", zegt Peter Vandenbempt Peter Vandenbempt is een Belgisch sportjournalist. Hij geeft vooral commentaar bij de belangrijkste nationale en internationale voetbalwedstrijden.
Peter Vandenbempt

Onder meer achter Lammens, Van den Bosch, Doumbia en Balikwisha staan er vraagtekens of ze wel in Antwerp zullen blijven. Voor doelman Lammens meldde het Italiaanse Inter zich, hij moet zo'n 20 miljoen euro opleveren.
Antwerp is wel met zes op twaalf aan het seizoen begonnen, waardoor het zevende staat in de stand. Volgens Vandenbempt is dat, met wedstrijden tegen Union en Racing Genk, gewoon goed voor The Great Old.
"De komende wedstrijden tegen Mechelen en Westerlo zullen de evaluatie van de zomer definitief bepalen. Bij Antwerp zijn ze dan ook best tevreden met 6 op 12, met zes op zes zal het misschien nog onverhoopt goed worden.