'Nog een vertrekker bij Antwerp? Senne Lammens heeft een beslissing genomen'

Senne Lammens
Afbeelding bron: Photonews

Antwerp zag al heel wat sterkhouders vertrekken deze zomer. Ook doelman Senne Lammens wordt gelinkt aan een vertrek. 

Met Tjaronn Chery, Toby Alderweireld, Jelle Bataille en Denis Odoi vertrokken al heel wat sterkhouders bij Antwerp deze zomer. Voor nieuwbakken coach Stef Wils wordt het een stevige opdracht om zonder hen aan zijn job te beginnen. 

En het blijft wellicht niet alleen bij het vertrek van die vier. Want ook doelman Senne Lammens wordt gelinkt aan een vertrekt. Antwerp anticipeerde ook al op zijn vertrek met het aantrekken van de Japanner Taishi Brandon Nozawa. 

Toch lijkt een vertrek van Lammens niet meteen aan de orde te zijn. Volgens Het Laatste Nieuws aast de doelman zelf niet meteen op een transfer. Lammens is nog maar één seizoen de vaste doelman bij Antwerp en beseft dat hij nog stappen moet zetten in zijn ontwikkeling. 

Voor Lammens zou een transfer enkel aan de orde zijn als hij ook zeker is van speelminuten bij een nieuwe club. De doelman, die maandag 23 jaar wordt, wil aan het begin van zijn carrière vooral veel minuten opdoen.