"We kunnen dat niet": Besnik Hasi bijzonder streng voor Anderlecht-spelers na nieuw puntenverlies
Anderlecht gaf op bezoek bij Sint-Truiden twee keer een voorsprong uit handen. Trainer Besnik Hasi was bijzonder streng voor de invallers.
Aan de rust stond Anderlecht 1-2 voor op bezoek bij STVV
Cvetkovic werd aan de rust vervangen door Bertaccini, die nog maar hersteld is van een blessure. Op het uur gingen Saliba en Camara ook naar de kant voor Llansana en Verschaeren. En plots gaf Anderlecht de controle helemaal uit handen.
Hasi streng voor invallers van Anderlecht
Anderlecht moest de wedstrijd ondergaan en slikte een kwartier voor tijd nog de gelijkmaker van Matsuzawa. Trainer Besnik Hasi was allerminst tevreden over de invallers, die de drie punten dus nog uit handen gaven.
"We kropen achteruit”, zei Hasi bij Het Nieuwsblad. “Dat is toch een ziekte geworden. We kunnen dat niet. De invallers moeten veel meer brengen als ze mijn keuzes moeilijk willen maken.”
Op verplaatsing blijft Anderlecht het bijzonder moeilijk hebben. Het speelde nu al drie keer op rij gelijk (tegen STVV