Kijkers willen wat kwijt aan VTM na eerste aflevering van 'Tien Om Te Zien'

Zondag 31 juli was het zover. De eerste aflevering van 'Tien Om Te Zien Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Tien Om Te Zien
Na een eenmalige terugkeer vorig jaar is 'Tien Om Te Zien Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Tien Om Te Zien
"Met veel plezier genoten. Heerlijke nostalgie", klinkt het op sociale media. "'t Is echt super gedaan. Eindelijk krijgt 'Tien Om Te Zien Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Tien Om Te Zien
"Heb gekeken en genoten. Blij dat dit terug is", lezen we nog. "Dit zou elke zomer terug moeten komen en elke week zoals vroeger", vindt een fan. "Echt pure nostalgie. Zo genoten. Graag terug meer van dit programma."
Anderzijds klinkt er ook kritiek. "Het is niet meer de Vlaamse top tien van vroeger", vindt iemand. En: "Aaron en Laura als vervangers van Willy en Anne... Ze hebben helaas niet de schwung en maturiteit. Ze hebben het gewoon niet om dit programma te presenteren."
Download nu de gratis app van Redactie24 voor het laatste showbizznieuws