Bart Wellens ziet iets opvallends bij Thibau Nys: “Dat is iets wat Sven hem niet kan afleren”
Thibau Nys Thibau Nys is een Belgische veldrijder en de zoon van voormalig wereldkampioen Sven Nys.
Thibau Nys

Problemen met materiaal en advies aan Sven Nys

Volgens Bart Wellens was er veel commotie rond het incident met de fiets van Thibau Nys Thibau Nys is een Belgische veldrijder en de zoon van voormalig wereldkampioen Sven Nys.
Thibau Nys

De fout deed zich pas voor op zondag. Sven Nys
Wellens benadrukt dat zelfs kleine afwijkingen aan een fiets door een crosser meteen worden opgemerkt. Hij noemt het een mentale kwestie waarbij een licht gewijzigde fiets al een impact kan hebben op het gevoel van de renner. De shifters waren slechts enkele millimeters gezakt, maar dat volstaat volgens hem om het vertrouwen aan te tasten.
Mentale nasleep na succes op de Koppenberg
De analist wijst ook op de mentale toestand van Thibau Nys Thibau Nys is een Belgische veldrijder en de zoon van voormalig wereldkampioen Sven Nys.
Thibau Nys

Wellens maakt een vergelijking met Remco Evenepoel
Hij noemt het geen verrassing dat Thibau uitblonk op de Koppenberg, maar was wel verbaasd dat Cameron Mason zo lang kon volgen. Volgens Wellens raakte Thibau daardoor geïrriteerd en keek hij vaak achterom. “Dat is iets wat Sven hem niet kan afleren, blijkbaar.”