‘Cian Uijtdebroeks overstelpt door aanbiedingen van andere ploegen, maar eentje springt eruit’
Cian Uijtdebroeks is amper 20 jaar, maar reed zich naar de achtste plaats in de Vuelta De Vuelta, of Ronde van Spanje, is een meerdaagse wielerwedstrijd die wordt gehouden in Spanje.
Vuelta

Uijtdebroeks heeft indruk gemaakt in de Ronde van Spanje. En dat is andere ploegen niet ontgaan. Ook al heeft hij nog een contract tot eind 2024 bij BORA-hansgrohe, toch loopt de hele wielerwereld zijn deur plat.
“Bijna alle teams zijn al komen aankloppen”, laat een ingewijde weten aan Sporza. Vooral INEOS Grenadiers
Dat zouden ze echter niet meer doen voor 2024, maar wel voor 2025. Al zijn er nog heel wat andere ploegen die Uijtdebroeks willen. Het is uitkijken wat onze landgenoot zelf de beste stap voor zijn carrière ziet.
In ieder geval lijkt de kans klein dat hij aan boord zal blijven na volgend jaar, zo klinkt het nog, nu Primoz Roglic Primoz Roglic is een Sloveens wielrenner. Na een zware val in het schransspringen richtte hij zich na zijn revalidatie op het wielrennen, Roglic bleek goed mee te kunnen in het peloton.
Primoz Roglic
