Jan Bakelants doet straffe uitspraken over Van der Poel, Pogacar en Milaan-Sanremo

door: BVDO
Jan Bakelants
Afbeelding bron: Photonews

Het was een drukke wielerweek met Parijs-Nice en Tirreno-Adriatico. De blik staat bij veel renners echter al vol op Milaan-Sanremo van volgend weekend.

Zaterdag wordt Milaan-Sanremo afgewerkt. Heel wat renners zullen blij zijn vooraf nog enkele dagen te recupereren van al het slechte weer in Parijs-Nice en de Tirreno-Adriatico.

Mathieu van der Poel gaf alvast een goede indruk. “Dat hij goed is, zagen we al in Le Samyn. Ook Ganna heeft de goeie conditie te pakken”, klinkt het bij Jan Bakelants in De Zondag.

Al moet de grote krachtpatser er nog bij komen. “Vergeet niet dat Pogacar er aan de start komt. Dan praat je in andere categorieën.”

Toch zouden we wel eens kunnen opkijken wie Milaan-Sanremo wint. “Maar in La Primavera kan ook zomaar iemand winnen die we de voorbije dagen niet in beeld zagen. Die koers is minder lastig dan wat we nu in Frankrijk en Italië te zien kregen.”