José De Cauwer ziet bom onder Belgische ploeg: “Dat zal Wout niet doen”

door: BVDO
Jose De Cauwer
Afbeelding bron: Photonews

Zondag wordt het WK wielrennen op de weg gereden. De verwachtingen zijn groot richting de prestaties van de Belgische renners.

Met Wout van Aert, Remco Evenepoel en Jasper Philipsen schuift bondscoach Sven Vanthourenhout drie kopmannen binnen de Belgische ploeg naar voren. Al is het vooral uitkijken of de Belgen wel de Belgen willen helpen.

Analist José De Cauwer ziet alvast dat het op dat vlak wel eens verkeerd zou kunnen lopen en een ander land met de regenboogtrui gaat lopen, omdat de Belgen niet achter hun ploegmaten willen rijden van binnen hun ‘normale’ ploeg.

“Je hebt de ploegbelangen die nog altijd blijven spelen”, is De Cauwer heel erg duidelijk bij Sporza. “Je denkt toch niet dat Wout achter Laporte gaat rijden als die alleen weg is?”, voegt hij er nog aan toe.