Nieuwe ontgoocheling voor Wout van Aert: “Had er echt op gehoopt”

Wout van Aert
Afbeelding bron: Photonews

Wout van Aert eindigde in de openingstijdrit van de Vuelta op de derde plaats. Hij kwam drie seconden tekort voor de zege.

Drie seconden was het verschil tussen Wout van Aert en ritwinnaar Brandon McNulty. Een nieuwe opdoffer voor onze landgenoot die het duidelijk moeilijk had.

“Als ik af ga op mijn gevoel, dan was ik niet geweldig. Ik had het iets té snel lastig om de power hoog te houden, en dat tweede deel was sterven tot aan de finish. Ik had gehoopt op een iets beter gevoel”, vertelde onze landgenoot na afloop.

Halfweg was onze landgenoot virtueel leider, met één seconde voorsprong. “Die laatste kilometers kreeg ik het echt lastig en daar heb ik het laten liggen. Ik ben goed in orde en het was een goeie tijdrit, maar ik heb niet de topbenen waar ik op hoopte en die je nodig hebt om te winnen.”

Van Aert vertelde nog dat hij echt erop gehoopt had om de rode leiderstrui te bemachtigen, maar er zijn volgens hem nog opties de komende dagen.