Producer van Familie zaait twijfel:” Niet zeker dat Lars en Veronique gaan trouwen”

Op 30 december staat er het huwelijk van Lars en Véronique op het programma in 'Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
Lars en Veronique trouwen dus in de midseasonfinale en tijdens de dertigste verjaardag van ‘Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
Het zou niet de eerste keer dat dit gebeurd in ‘Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
“Ze wilden elkaar het jawoord geven, werd Niko in het gemeentehuis opgepakt. Tot hij wat later werd vrijgelaten", besluit Feyaerts.
Of Lars en Veronique gaan trouwen, is dus nog onzeker. Hoe het loopt zien we op 30 december bij VTM