Krijgen we ook volgende week mooie lentedagen? Weerman David Dehenauw legt uit
We hebben eventjes mogen proeven van de lente. Volgende week neemt het kwik echter een duik. De week begint met regen, maar in de tweede helft van de volgende week wordt het wel droger.
"We krijgen de ganse week temperaturen tussen 9 en 11 graden. Eerst nog af en toe perioden met regen en in de tweede helft van de week wordt het droger", vertelt weerman David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw


"Maandag krijgen we regelmatig regen, maar in de loop van de namiddag wordt het droger met in het noordwesten een aantal opklaringen en 11 graden als maximum. Dinsdag krijgen we eerst een droge start, maar later komt een regenzone dichterbij."
"Woensdag wordt het meestal droog, al is er nog een plaatselijke bui mogelijk." Daarna wordt het droger en worden de nachten ook opnieuw gevoelig kouder.
"Donderdag blijft het droog met zonnige perioden en wolkenvelden. In de Hoge Venen is er eventueel nog ruimte voor een winterse bui", aldus de weerman.