Nog lang wachten op stabiel lenteweer: David Dehenauw ziet het nog niet meteen

"Echt stabiel mooi weer zonder wolken en 20 graden, dat is nog niet voor meteen", dat is de boodschap van weerman David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw
"Maandag is het meestal droog met eerst een bewolkte start en dan zon en wolken die elkaar afwisselen. Dat neemt niet weg dat er een plaatselijke bui kan tevoorschijn komen in de namiddag", vertelt David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw
"Dinsdag krijgen we zon en wolken bij 14 graden. Woensdag dan 16 graden, dat wordt een behoorlijke dag met een matige wind uit het oosten tot noordoosten."
Op donderdag wordt het opnieuw bijzonder fris vooraleer de temperatuur in het weekend opnieuw wat klimt.
"Donderdag komt er dan een terugval naar 12 graden met kans op een lokale bui. Vrijdag terug 15 graden en zaterdag zou het 18 graden worden, maar ook dan is een plaatselijke bui niet uitgesloten."