Frank Duboccage kondigt rotweer aan: “Dan gaat het volgende week stevig waaien en regenen”

“Het viel qua zon serieus tegen in de tweede week. De zon dan nauwelijks gezien. Het wordt vannacht zo’n 3 graden. Er komt maar geen verandering in het weerbeeld. Ook morgen grijs weer met temperaturen tot 9 graden. Dat is relatief zacht”, licht weerman Frank Duboccage Frank Duboccage is weerman bij VTM. Hij doet dit sinds 2007. Hij verzorgde ook een weerpraatje tijdens de ochtendshow van radiozender Qmusic.
Frank Duboccage
“Het weer gaat dan veranderen maar in de verkeerde richting. Dinsdag kan het gaan waaien tot 80 kilometer per uur en er gaan ook stevige buien zijn, vooral dan in het oosten van het land. Aan de kust blijft het droog, maar er staat daar ook heel veel wind.”
“Woensdag wordt het een betere dag met droge momenten. Donderdag kan zelfs de zon verschijnen. In de nacht van donderdag op vrijdag komen er storingen en dat zal een grijze dag opleveren.”