Coach van KV Mechelen is niet tevreden met de laatste uitspraak van het BAS: "Dat wordt niet beloond"
bron: Het Laatste Nieuws
door: Redactie

Afbeelding bron: Photonews
Het BAS heeft haar definitieve beslissing genomen over KV Mechelen. Ze mogen in eerste klasse beginnen zonder puntenaftrek, maar ze mogen wel geen Europees voetbal spelen en ze mogen niet aantreden in de Belgische beker.
Wouter Vrancken KV Mechelen is een Belgische voetbalploeg die actief is in de Jupiler Pro League. vindt deze beslissing jammer. Dat zegt de trainer van KV Mechelen in Het Laatste Nieuws. "Dit is jammer. Iets wat we sportief bereikt hebben, wordt niet beloond."
KV Mechelen
Lees meer
Vrancken vindt dit vooral jammer voor zijn jongens. "Deze spelers verdienden Europees voetbal. Het is wel goed dat er geen onzekerheid meer is nu, maar meer wil ik er ook niet over zeggen."