Hilde Crevits en Bart Somers vluchten uit raam: "Hallucinant, wat hebben ze te verbergen?"

Het was VRT-journalist Pieterjan De Smedt die van zijn klankvrouw en cameraman te horen kreeg dat ze Crevits en Somers via een achterraam naar buiten zagen klauteren. "Toch wel merkwaardige taferelen", vindt hij.
Somers reageerde op Twitter: "Interview gegeven aan VTM
"Hallucinant. Ministers Somers en Crevits kruipen door een achterraam om de pers te vermijden... Surrealistisch. Wat een dieptepunt. Wie gelooft die mensen nog? Wat hebben ze te verbergen?" vraagt Tom Van Grieken Tom Van Grieken is een bekende Vlaamse politicus en huidige partijvoorzitter van Vlaams Belang.
Tom Van Grieken
(Help!) gezocht: politieke geloofwaardigheid (m/v/x) https://t.co/RGojW9HQyg
— Carl Devos (@devoscarl) July 17, 2020
Hallucinant! Ministers @BartSomers en @crevits kruipen door een achterraam om de pers te vermijden... Surrealistisch. Wat een dieptepunt. Wie gelooft die mensen nog? Wat hebben ze te verbergen? #vrtnws pic.twitter.com/FD0nu3AIoq
— Tom Van Grieken(@tomvangrieken) July 17, 2020Tom Van Grieken
Lees meerTom Van Grieken is een bekende Vlaamse politicus en huidige partijvoorzitter van Vlaams Belang.
Interview gegeven aan VTM
— Bart Somers, nadien naar huis gegaan. Daarna nog een interview gegeven op de radio. Laat ons geen verhaal zoeken waar er geen is. Iedereen weet hoe graag ik in de pers kom, elke journalist mag mij bellen. ?(@BartSomers) July 17, 2020
Land verkeert in een noodtoestand. Ministers kruipen door het raam omdat ze op vakantie moeten. De anderen gaan dit weekend vergaderen over de vraag of ze (NVR) moeten vergaderen. Verguisde experts gaan naar tv-studio’s waar politici niet willen verschijnen.
— Machteld Verbruggen (@MachteldVerbru1) July 17, 2020