Misplaatste euforie bij Anderlecht? "Daar werd je echt niet vrolijk van"

door: JDH
Leander Dendoncker
Afbeelding bron: Photonews

Na de kansloze 2-0 nederlaag tegen Viktoria Plzen herpakte Anderlecht zich tegen KV Mechelen met een zege. Toch was niet alles positief te noemen. 

Anderlecht stuurde zondag KV Mechelen met lege handen naar huis na een 4-1 overwinning. Voor paars-wit scoorden Goto, Simic en Verschaeren, Touba maakte ook nog een owngoal. Toch verloor KV Mechelen niet kansloos. 

Volgens de statisieken had Anderlecht een xG van 1,86 terwjil KV Mechelen 1,96 haalde. Peter Vandenbempt vond trainer David Hubert dan ook opvallend positief na ze overwinning van Anderlecht. 

Want KV Mechelen had misschien wel de beste kansen van de wedstrijd. "Hoe Anderlecht een kwartier à twintig minuten na de pauze werd weggezet door KV Mechelen, was toch niet om vrolijk van te worden", zegt Vandenbempt bij Radio 1. 

"Voor Anderlecht is het nu vooral aanklampen tot wanneer iedereen fit is of een beter vormpeil te pakken heeft, om zo toch een rol van betekenis te spelen in de play-offs", vertelde Vandenbempt nog.