Thibaut Courtois kan niet anders dan toegeven dat het wringt over de nationale ploeg

Thibaut Courtois
Afbeelding bron: Photonews

Thibaut Courtois liet in augustus weten dat hij niet meer voor de nationale ploeg zal spelen. Of toch niet zolang Domenico Tedesco bondscoach is.

Een meningsverschil over de aanvoerdersband lag aan de basis van de vete tussen Thibaut Courtois en bondscoach Domenico Tedesco. Dat is nog steeds niet uitgepraat en zal wellicht ook nooit meer gebeuren.

Courtois koos er immers zelf voor om niet meer voor de nationale ploeg te spelen, zolang de Duitser aan het hoofd van de Rode Duivels staat. Dat herhaalde hij deze week nog eens bij de inhuldiging van een Belgian Red Court in Bilzen.

“Natuurlijk mis ik het wel, ik heb altijd graag voor België gespeeld”, vertelt de doelman van Real Madrid aan Het Laatste Nieuws. “Maar op dit moment is het een afgesloten hoofdstuk.”

Toch wringt het en hoopt hij nog op eerherstel. “We zien wel in de toekomst. Ik hoop natuurlijk nog op een mooi afscheid, maar we zullen zien of en wanneer dat mogelijk zal zijn.”