“Dit is perfect!” Crosser komt met vreemde uitleg over komst van Mathieu van der Poel

Mathieu Van der Poel
Afbeelding bron: Photonews

Een weekje eerder dan oorspronkelijk gepland begint ook Mathieu van der Poel aan zijn crossseizoen. Dat doet hij zaterdag in Herentals.

Twee nieuwkomers verwelkomt de cross zaterdag. Zowel Mathieu van der Poel als Tom Pidcock zijn van de partij in de X2O Badkamers Trofee in Herentals. Lars van der Haar was dit seizoen één van de renners die het veldrijden domineerde. Hij is zeker niet boos dat Van der Poel er opnieuw bij is.

“De komst van van der Poel en Pidcock heeft zijn voordelen”, klinkt het bij Herentals Crosst. “Iedereen zal nu naar hen kijken, dat is perfect. Op die manier kunnen wij wat in de luwte werken.”

Hij verwacht dat zijn landgenoot meteen voor de overwinning zal meedoen, zelf gaat hij voor het podium. “Of een podiumplaats nu meer waarde krijgt? Voor mij niet. Een podium heeft altijd evenveel waarde.”