Lotte Kopecky gaat voor allerbeste sparringpartner richting Milaan-Sanremo
De vrouwen rijden dit jaar voor het eerst Milaan-Sanremo. Voor Lotte Kopecky de reden bij uitstek om zich in de beste omstandigheden voor te bereiden.
Volgende week zaterdag staat de allereerste Milaan-Sanremo voor vrouwen op de agenda. Lotte Kopecky kijkt er alvast naar uit.
Ze schrapte het EK wielrennen in eigen land om zich in optimale omstandigheden te kunnen voorbereiden op de voorjaarsklassiekers.
En dat blijft ze doen in de beste omstandigheden. Donderdag trok ze mee met Alpecin-Deceuninck voor een trainingsrit. Daar koos ze het beste wiel, dat van Jasper Philipsen, de winnaar van vorig jaar in Milaan-Sanremo.
“Uren hard en intens trainen, maar ik geniet er ook wel van”, schrijft Kopecky op sociale media. “Ik kijk er al naar uit om volgende week mijn seizoen eindelijk te beginnen.” De vrouwen krijgen een koers van 156 kilometer voorgeschoteld, met de Cipressa en de Poggio op het programma ook.
Kopecky komt vervolgens ook aan de start van Gent-Wevelgem, Dwars door Vlaanderen, de Ronde van Vlaanderen De Ronde van Vlaanderen is een kassei- en heuvelklassieker die plaatsvindt in België.
Ronde van Vlaanderen

