Mathieu van der Poel blijft gefrustreerd achter na Milaan-Sanremo

door: MAB
Mathieu van der Poel
Afbeelding bron: Photonews

Mathieu van der Poel verscheen gisteren voor het eerst dit seizoen aan de start van een koers. De Nederlander werd last-minute toegevoegd aan de deelnemerslijst van Milaan-Sanremo.

En van der Poel deed het meteen uitstekend. De renner van Alpecin-Fenix eindigde op de derde plaats en reed heel de koers lang mee op kop. 

"Het is jammer dat we niet konden sprinten voor de zege, want ik win de sprint van de favorieten voor de derde plaats. Maar Sanremo is al vaak zo geëindigd, het is en blijft een heel lastige koers om te winnen."

"Ik heb op niemand mijn koers afgestemd. Op de Poggio stond er redelijk harde tegenwind, ik had snel door dat het onmogelijk was om daar het verschil te maken. We kwamen er met een grote groep boven, voor mij had het geen nut om daar iets te forceren."