Maxim Van Gils stuurt duidelijk signaal naar bondscoach Serge Pauwels
Maxim Van Gils deed het bijzonder goed de laatste maanden. Ongetwijfeld staat hij ook op het lijstje van de bondscoach voor het WK.
Van Gils was zaterdag bij de betere renners in de Clasica San Sebastian. Maandag begint hij alweer aan de Ronde van Polen.
De Vuelta De Vuelta, of Ronde van Spanje, is een meerdaagse wielerwedstrijd die wordt gehouden in Spanje.
Vuelta

Geen WK voor Maxim van Gils
“Het EK is dicht bij de thuis van mijn vriendin, in het voorjaar rijd ik die koersen daar (de Faun-Ardèche en Faun Drôme Classic, red.) ook altijd heel graag”, klinkt het.
Dat heeft meteen ook zijn gevolgen. “Naar het WK in Rwanda ga ik niet afreizen, ook om mij iets beter te kunnen voorbereiden op dat EK.”
Het EK wordt op zondag 5 oktober afgewerkt in Frankrijk. Het WK wordt twee weken eerder in Rwanda gereden, waarvoor eerder ook al Tim Wellens paste.