Wout van Aert kan er niet mee leven: “Maar ik heb geen andere keuze”

Op Netflix verscheen de documentaire ‘Tour de France De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France
De serie van Netflix geeft een leuk beeld voor de fans, maar vanuit de wielerwereld kwam er heel wat kritiek op het uiteindelijke product dat aan de mensen getoond wordt.
Er wordt vooral gekozen voor heel veel spektakel, vol clichés en zaken die totaal uit hun context gehaald worden, zo is te horen bij veel commentatoren en wielrenners. Ook Wout van Aert
“Ik heb de eerste drie afleveringen al gezien. Het is een beetje te veel verhaaltjes en iets te veel commotie”, vertelde hij aan Het laatste Nieuws. “Ik had al de indruk dat ze bepaalde scenario’s hadden uitgeschreven, nog voor het eigenlijk echt gebeurde.”
Toch is het een mooie reeks voor wie de koers niet echt opvolgt. Het is ondertussen ook al duidelijk dat er een tweede reeks komt, die deze zomer gefilmd wordt. Met Wout van Aert